Soffa gustaviansk stil

480571

SOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets början, svängd modell, bemålad och brosnerad dekor, längd ca 192, sitthöjd 49 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Rum 10

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (44 bud)
3438886
17 500
3439335
17 000
3438886
16 500
3439327
16 000
3438886
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.