Karmfåtöljer Gripsholmsmodell

480565

KARMFÅTÖLJER, 1 par, sk Gripsholmsmodell, 1900-talets andra hälft, betsade, lösa plymåer i brun plysch, höjd ca 87, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 17

Karmfåtöljer Gripsholmsmodell

Budhistorik (9 bud)
3429667
3429666
1 900
3429665
1 800
3429664
1 700
3429663
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.