Gueridon

480564

GUERIDON, 1900-tal, Queen Anne-stil, skuren dekor, höjd ca 94 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Slitage

Diverse

Rum 3

Gueridon

Budhistorik (9 bud)
3439513
650
3439510
600
3439507
550
3437859
500
3439505
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.