Soffbord Bruno Mathsson och Piet Hein

480554

BRUNO MATHSSON och PIET HEIN, soffbord, brännmärkt Mathsson International, fanerat i masurbjörk, fyra förkromade spännben, höjd 52, 110X110 cm

Ytskador , mindre brännmärken

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 5

Budhistorik (19 bud)
3438617
3 200
3438688
3438617
2 800
3438686
2 600
3438617
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.