Z-pall

480543

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm

Ytslitage på metall, nyklädd sits

Möbler, Stolar

Z-pall

Budhistorik (3 bud)

3439002
3438461
3435564

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.