Z-pall Svenskt Tenn textil

480542

PALL, funkis, 1930/40-tal, stålrörsstomme, klädsel i textil "Le Zèbre" från Brunschwig & Fils, 100% Linne, sitthöjd ca 51 cm

Ytslitage på metall, nyklädd sits

Möbler, Stolar

Z-pall Svenskt Tenn textil

Budhistorik (3 bud)

3439062
700
3438598
500
3437731

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.