Yrjö Edelmann färglitografi

480524

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med rosa papper, signerad Y Edelmann, 34/150, färglitografi, ca 56x88 cm

Fack 36

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik

2017-08-30 kl 17:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.