Staffli

480523

STAFFLI, 1900-talets mitt, justerbart, betsad, höjd 169 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 14

Staffli

Budhistorik (11 bud)
3431199
750
3433496
700
3431199
650
3431114
600
3429915
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.