Yrjö Edelmann färglitografi

480521

YRJÖ EDELMANN (född 1940): Formel 1, signerad Y Edelmann, EA X/XX, färglitografi, ca 60x86 cm

Fack 9

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3439082
2 400
3427173
3439081
3427173
1 800
3439079
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.