Bord med klaff

480516

SOFFBORD med klaff, England, 1900-talets mitt, fanerade med mahogny, fotavslut i form av lejontassar i brons, 2 lådor i sarg, höjd ca 72, 187x60, vardera klaff 25 cm

Skiva med ytskador, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bord med klaff

Budhistorik (1 bud)

3431279
2017-08-26 07:27:18

2017-08-30 kl 12:40
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.