Spegellampett förgylld

480514

SPEGELLAMPETT, 1800-tal, för 2 ljus, förgylld, dekor i pastellage, ca 44x60 cm

Krön saknas, renoverad

Speglar

Rum 16

Spegellampett förgylld
Budhistorik (14 bud)
3436352
3426327
3426326
850
3426325
3426324
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.