John Jon And oljemålning

480498

JOHN JON-AND (1889-1941): "Inbjudan", signerad och daterad Jon And 1936, original till inbjudningskort till operamaskeraden i Stockholm 1936, blandteknik, ca 77x67 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

John Jon And oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3439556
12 000
3439555
11 500
3439553
11 000
3439549
10 500
3439542
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.