Alma Holsteinson oljemålning

480495

ALMA HOLSTEINSON (1859-1934): Skomakaren, signerad, olja på pannå, ca 19x25 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Alma Holsteinson oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3438991
3 200
3431425
3431425
3432104
3431425
1 900

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.