Josefin Nisbeth

480494

JOSEFIN NISBETH (1840-1927): Pojke vid spisen, otydligt signerad, olja på pannå, ca 23x17 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Josefin Nisbeth

Budhistorik (11 bud)
3438202
2 400
3438175
3437372
3436853
1 600
3436851

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.