Soffbord triva

480493

KERSTIN HÖRLIN-HOLMQUIST, soffbord, ur "Triva", Nordiska Kompaniet, fanerad med valnöt, höjd ca 58, 127x73 cm

Slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 20

Soffbord triva

Budhistorik (7 bud)
3438296
600
3438044
550
3427778
500
3437941
450
3427778

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.