Sven Ernkvist oljemålning

480491

SVEN ERNKVIST (1891-1978): Stockholm, signerad och daterad S. Ernkvist 1954, olja på pannå, ca 37x49 cm

Fack 5

Sven Ernkvist oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3438478
3438477
900
3438473
500
3438366

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.