Spegel

480490

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets början, bronserad och bemålad, höjd ca 67x39 cm

Slitage, senare bemålning

Speglar

Rum 3

Spegel

Budhistorik (18 bud)
3438206
3437815
3437375
3437813
3437375
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.