Soffbord gustaviansk stil

480472

SOFFBORD, gustaviansk stil, vitmålat, höjd ca 65, 90x60 cm

Bruksslitage, fläckar, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Soffbord gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

3431176
550
3436393
500
3431176
3426208

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.