Fredrico de Albinini Blandteknik

480471

FREDRICO DE ALBININI (samtida): Motiv av Marilyn Monroe, signerad förgylld slagmetall, tryck samt akryl på duk, ca 100x140 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Budhistorik (3 bud)

3431235
3427166
550
3425560
500

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.