Grind 1900-tal

480465

GRIND, 2 dlr, 1900-talets första hälft, grönlackerat smide, höjd ca 118, 110+110 cm

Bruksslitage

Diverse, Metall

Rum 8

Grind 1900-tal

Budhistorik (28 bud)
3437147
2 800
3437144
2 600
3437139
2 400
3437143
2 400
3437139

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.