Stadsbild oljemålning

480455

A KROGH PETERSEN: Stadsmotiv, signerad, olja på duk, ca 49x35 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Stadsbild oljemålning

Budhistorik

2017-08-29 kl 21:45
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.