Alexander Langlet oljemålning

480453

ALEXANDER LANGLET (1870-1953): Betande hästar, signerad Alex Langlet, olja på duk, ca 66x88 cm

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Alexander Langlet oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3436750
700
3436388
650
3436481
650
3436388
600
3436479
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.