Sked silver Hans Blytt Bergen

480435

SKED, silver, sannolikt Hans Blytt, Bergen, Norge, 17/1800-tal, längd ca 14 cm, stämplad HB, dekor av blomma samt monogram AHD, vikt ca 11 g

Smärre slitage

Silver

Sked silver Hans Blytt Bergen

Budhistorik (2 bud)

3437740
3434951

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.