Gjutjärnsbord med marmorskiva

480414

BORD, 1900-talets första hälft, underrede i gjutjärn, skiva i vit marmor, höjd ca 73, 72x49 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Gjutjärnsbord med marmorskiva

Budhistorik (35 bud)
3436579
4 200
3436584
3436579
3 800
3436582
3 800
3436579
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.