Silverfat samt spegel

480411

FAT, CG Hallberg, Stockholm 1934, SPEGEL, silver, spegel med importstämplar, fatets diameter ca 34,5 cm, fatets vikt ca 271 g

Repor

Silver, Övriga silverföremål

Silverfat samt spegel

Budhistorik (10 bud)
3437275
850
3436085
3437214
3436085
750
3436230
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.