Hörnskåp 1700-tal

480402

HÖRNSKÅP, 1700-tal, gråmålat, 2-delat, förgyllda beslag, höjd 205, 97x65 cm, nycklar finns

lås med osäker funktion,

Möbler, Skåp, byråer

Rum 11

Hörnskåp 1700-tal

Budhistorik (7 bud)
3437201
3436780
3433667
3428601
850
3426459
700

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.