Samling fingerborgar

480398

FINGERBORGAR, silver, vitmetall, gulmetall samt emalj, 18/1900-tal, ett antal syringar i silver medföljer, höjd ca 2-3 cm

Slitage

Diverse, Silver

Samling fingerborgar

Budhistorik (27 bud)
3439451
7 800
3439450
7 600
3439448
7 400
3439439
7 200
3439447
7 200

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.