Slaglåspistoler

480392

SLAGLÅSPISTOLER, 1 par ,Tyskland, 1800-tal, dubbelpipiga, längd ca 20,5 cm

Bruksslitage, vissa skador

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Monter 12

Slaglåspistoler

Budhistorik (10 bud)
3430563
3434068
3430563
3426569
1 400
3425468
1 300

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.