Slaglåspistoler 1800-tal

480390

SLAGLÅSPISTOLER, 3 st, Tyskland, 1800-tal, varav en dubbelpipig, längd ca 19,5-21 cm

Slitage, skador, ej kompletta

Vapen/Medaljer, Militaria och samlarvapen

Slaglåspistoler 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
3430562
1 900
3437083
1 800
3430562
1 700
3434044
1 600
3430562

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.