Bord Kifa Stockholm 1900-tal

480384

BORD, 1900-tal, underrede i stål märkt KIFA Stockholm, skiva i lackat trä, 2 ben med hjultrissor, höj- och sänkbart (medelhöjd ca 75), 61x123 cm

Bruksslitage, skiva med 2 hål

Möbler, Matbord

Rum 5

Bord Kifa Stockholm 1900-tal

Budhistorik (18 bud)
3436822
1 600
3435299
3436821
3435299
1 400
3436820
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.