Kommod 1900-tal

480369

KOMMOD, 1900-tal, vitmålad, beslag i mässing, överdel i vit marmor, invändigt med hyllplan samt en låda, höjd ca 111, 100x55 cm

Senare bemålning, marmor med nagg, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Kommod 1900-tal

Budhistorik (7 bud)
3425148
3437196
1 400
3425148
3437124
3425148
900

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.