Bägare silver

480368

BÄGARE, 3 st, silver, CG Hallberg resp. GAB, 1940/50-tal, höjd ca 18 cm, vikt ca 717 g

Samliga med gravyr, visst slitage

Silver

Monter 5

Bägare silver

Budhistorik (8 bud)
3426925
2 400
3426839
3426924
3426839
1 900
3426923
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.