Remmare 1900-talets första hälft

480359

REMMARE, 9 st., 1900-talets första hälft, grön glasmassa, etsad dekor av vinrankor, höjd ca 16 cm

Nagg förekommer

Glas, Dricksglas

Monter 8

Budhistorik (5 bud)
3437553
450
3437313
3436691
3437311
3436691

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.