Hatthyllor 1900-talets första hälft

480354

HATTHYLLOR, 2 st.,1900-talets första hälft, stomme i aluminium plast och stål, längd ca 120-139 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Budhistorik (2 bud)

3436596
3435652

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.