Dali träsnitt

480350

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Divine Comedy, Dante's Divine Comedy-Purgatory-Canto 30 1960, signerad och numrerad i rött Dali 118/150, färgträsnitt, 25x18 cm

Fack 7

Dali träsnitt
Budhistorik (4 bud)

3436160
3432957
950
3432955
750
3426699

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.