Salvador Dali färgetsning

480348

SALVADOR DALI (1904-1989): Ur "Decamerone", färgetsning, numrerad 53/125, signerad Dali, 17,5x12,5 cm

Fack 10

Salvador Dali färgetsning
Budhistorik (17 bud)
3439022
3439001
1 900
3439017
1 800
3439001
1 700
3438937
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.