Evert Lundquist oljemålning

480344

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Brödlimpa, monogramsignerad EL, samt tergo, olja på duk uppsatt på pannå, ca 27x28 cm

Rum 5

Evert Lundquist oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3430353
14 000
3428705
13 500
3428705
13 000
3428318
12 500
3428477
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.