Vitrinskåp 1800-tal

480339

SKÅP, 1800-tal, med vitrindörrar, inredning med hyllplan, underdel med låda, bemålat i vitt, höjd ca 230, 150x55 cm, nyckel medföljer

En dörr med trasigt glas, trasiga dekorelement, slitage, dörrar med färgen borttagen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 3

Vitrinskåp 1800-tal

Budhistorik (34 bud)
3437310
7 000
3437317
6 800
3437310
6 600
3437314
6 400
3437310
6 200

Slutpris SEK:
7 000
705 EUR, 801 USD
Utropspris SEK: