Franck Thierry oljemålning

480334

FRANCK THIERRY (född 1960): Figurkomposition, signerad och daterad a tergo, olja på duk, 81x101,5 cm

Fack 22

Franck Thierry oljemålning

Budhistorik (32 bud)
3437223
3 200
3437240
3437223
2 800
3437236
2 600
3437223
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.