Kasskista 1800-tal

480330

KASSAKISTA, 1800-tal, bemålat järnsmide, kombinationslås med originalnyckel, höjd ca 51, 67x76 cm, kombinationsinstruktion och nyckel medföljer

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel och kombinationsinstruktion finns för avhältning i Utlämningen

Diverse, Samlarobjekt

Kasskista 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3426346
3426204
1 400
3426203
1 300
3424965

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.