Stringsystem

480325

NILS & KAJSA STRINNING, Hyllsystem String, samtida produktion, bestående av dlr, 15 hyllplan i valnötsfanér, 12 hyllplan i plexiglas, skåp med dragdörrar, 13 hyllplan 20x78, 2 st 30x78, skåpets höjd 42, 30x78 cm

Bruksslitage, skåp med repor

Möbler, Hyllor, Design

Rum 8

Stringsystem

Budhistorik (5 bud)
3429555
3429417
1 600
3427883
3426218
3425150

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.