Käthe Kollwitz etsning

480313

KÄTHE KOLLWITZ (1867-1945): ''Selbstbildnis mit Hand an der Stirn'', osignerad, stämpelmärkt A V D Becke Kunstverlag Berlin-Halensee, grafiskt blad, ca 15,5x14 cm, bladmått 27x22 cm

Oramad

Monter 8

Käthe Kollwitz etsning

Budhistorik (9 bud)
3436787
3432002
3432002
1 300
3435438
3432002

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.