Stolar rotting

480311

STOLAR, 4 st., 1900-talets andra häft, grönbetsade, rotting, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 14

Stolar rotting

Budhistorik (11 bud)
3436665
1 600
3436660
3436613
1 400
3436659
1 300
3436613

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.