Grafikhurts 1900-talets andra hälft

480310

GRAFIKHURTS, furu, 1900-talets andra hälft, höjd ca 88, 83x63 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Budhistorik (22 bud)
3436890
1 900
3436886
1 800
3436889
1 700
3436886
1 600
3436884

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.