Madeleine Pyk oljemålning

480307

MADELEINE PYK (född 1934): Porträtt av kvinna, signerad M Pyk, olja på duk, ca 32x22 cm

Uppfordrad

Fack 2

Madeleine Pyk oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3437198
2 400
3437190
3437168
3434346
3432223
750

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.