Carsten Hvistendahl oljemålning

480305

CARSTEN HVISTENDAHL (1901-1972): Sydländskt motiv, signerad C Hvistendahl, olja på pannå, ca 47x58 cm

Fack 12

Budhistorik (12 bud)
3436907
3436901
750
3436906
750
3436901
700
3436903
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.