Fågelbilder

480300

FÅGELBILDER, ca 85 st, 1900-talets andra del, i svartvitt och i färg, bladmått ca 43,5x29 cm, 1 kolorerad etsning medföljer

Hanteringsveck

Fågelbilder

Budhistorik (25 bud)
3436443
3436553
1 900
3436443
1 800
3435785
1 700
3436440
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.