Spegel rokokostil

480294

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, ca 133x77 cm

Ram med lagningm sprickor

Speglar

Rum 2

Spegel rokokostil

Budhistorik (33 bud)
3437359
3 400
3437355
3 200
3437192
3437260
2 800
3437192
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.