Irishcoffee-glas design Börge Lindau & Bo Lindekr

480289

BÖRGE LINDAU & BO LINDEKRANTZ, "Hot and Cold", irishcoffeeglas, 10-st, Orrefors, 1970-tal, handtag i mässing, höjd ca 14 cm

Minimalt slitage

Glas, Servisglas, Design

Budhistorik (15 bud)
3435978
1 800
3435963
1 700
3435976
1 600
3435963
3435848
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.