Jacob JAC Edgren

480283

JACOB EDGREN (JAC) (1899-1980): (4), teckningar, signerade Jac. Edgren, tusch på papper uppklistrade på kartong, vardera ca 9 x 14 cm

Fuktfläckar, slitage, oramade

Monter 9

Jacob JAC Edgren

Budhistorik (2 bud)

3441033
3437371

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.